Viljandimaa Kammerkoor alustab 14.ndat hooaega

Viljandimaa Kammerkooril on heameel teada anda, et alustame oma 14.ndat hooaega.

Esimene kokkusaamine toimub kolmapäeval, 11.septembril kell 19.00 Viljandi Maavalitsuse saalis, Vabaduse plats 2.

Sel hooajal on meie dirigentideks Kadi Ritsing ja Jüri Liiva, lisaks teeb meiega kaastööd Liisi Toomsalu ja loodetavasti liitub meiega pea ka uus külalisdirigent.

Meie plaanides on kindlasti osalemine laulupeol “Aja puudutus. Puudutuse aeg” 4.-6. juulil 2014 Tallinna lauluväljakul, lisaks ootab meid ees välisreis ning me oleme oodatud kevadel Alo Ritsingu autorikontserdile ning Viljandi uue lauluväljaku avamisele. Tulemas on esinemine jõulukontserdil ja palju muud huvitavat.

Proovid, nagu traditsiooniks saanud, toimuvad kolmapäeviti kell 19.00 – 21.00 Viljandi maavalitsuse saalis, lisaks toimub kord kuus ühel nädalalõpul nn “laululaager” ehk pisut pikem ja põhjalikum proov.

ME OOTAME OMA RIDADESSE UUSI LAULJAID!!!
KUI SA TUNNED, ET SOOVID OMA VABAL AJAL VAHVAS SELTSKONNAS LAULMISEST JA KOORIMUUSIKAST HINGEKOSUTUST LEIDA, LIITU MEIEGA!!!

Meie toredad dirigendid ootavad kõiki uusi lauluhuvilisi kahel järjestikusel kolmapäeval, 11. septembril ja 18. septembril kell 20.00 meie proovipaigas, Viljandi maavalitsuse saalis aadressil Vabaduse plats 2.

Lisainfot saab dirigentide meiliaadressil kadiritsing@gmail.comjyri.liiva@gmail.com

 

Kohtumiseni!!!

Teie Viljandimaa Kammerkoor

Leave a Reply